back

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КУЛИКІВЩИНИ!

01 квітня 2010

4 квітня — найсвітліше весняне свято — Великий День Світлого Христового Воскресіння.

Це свято дає нагоду кожному з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Із настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Тож спрямуємо наші зусилля на добрі справи, світлі помисли, на відродження Української Нації і розбудову Української Держави.

У цей справді великий день особливо приємно відзначити й те, що християни прагнуть бути законослухняними громадянами, вболівають і моляться за долю рідної землі, докладають зусиль для утвердження стабільності й злагоди в суспільстві, виявляють доброчинність і милосердя, не стоять осторонь громадського життя.

Приємно і те, що, незважаючи на фінансові труднощі, у нашому районі з’являються нові осередки духовного життя. У листопаді минулого року був освячений храм в ім’я Благовірного князя Ігоря Чернігівського та Київського у с. Грабівка. Будується храм на території монастиря Преподобного Лаврентія у Вересочі

Пасхальні дні — ще одна нагода віддати шану всім тим, кого уже немає серед живих, хто відійшов у вічність, залишивши нам свою любов і життєвий досвід. Згадаймо їх у ці дні щирою молитвою і добрим словом.

Шановні земляки! Прийміть найщиріші вітання з великим і святим днем Великодня, днем, який завжди зігріває і вселяє сподівання на краще майбутнє, надихає на благодатну працю, всепрощення та духовне оновлення.

Нехай міцне здоров’я, віра в добро, високі почуття і чисті наміри будуть постійними супутниками у вашому житті. Хай радісно і затишно буде у вас на роботі, вдома, на серці і в душі. Міцного вам здоров’я, надійних друзів, щасливих дітей.

Із Великоднем вас!

Голова районної державної адміністрації Олег Шпак