back

Гранти на енергоефективність: Фонд Східна Європа анонсує новий проєкт

06-09-2023 | 15:38

Сьомого вересня Фонд Східна Європа разом із партнерами презентує свій новий проєкт «Power Up!». В його межах планується видати 10 грантів (кожен – до одного мільйона гривень) українським підприємствам, які постраждали від війни, на закупівлю енергоефективного обладнання.

Також до лютого 2024 року планується провести енергоефективні заходи у трьох адмінбудівлях Києва. Зокрема, у будівлі Мінфіну, результати енергоаудиту якої показали можливість знизити енерговитрати щонайменше на 20%.  

Під час онлайн-презентації проєкту спікери розкажуть про мету ініціативи, а також проінформують потенційних учасників – представників українського бізнесу – про умови отримання гранту. 

До участі у заході запрошують господарські товариства (товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, акціонерні товариства) та комунальні підприємства, що розташовані та/або працюють ​​у Сумській, Харківській та Чернігівській областях, а також – представників ЗМІ.

Серед спікерів заходу:

  • Олександр Бутенко, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України;
  • Марія Малая, перша заступниця голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України;
  • Дмитро Петрунін, генеральний директор Директорату енергоефективності Мінрегіону;
  • Катерина Чередник, директорка Державного підприємства «Управління з експлуатації майнового комплексу»;
  • Олександра Степаненко, заступниця директора з розвитку підприємництва ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»;
  • Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні»;
  • Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа;
  • Віра Недзведська, менеджерка програм Фонду Східна Європа.

Початок заходу: 7 вересня о 10:00.

Для реєстрації на подію необхідно заповнити гугл-форму за посиланням

Проєкт «Power Up!» впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії, та за інформаційної підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес.

Фонд Східна Європа