back

До «Армії відновлення» на Чернігівщині долучився 2241 безробітний

30-05-2023 | 16:22

Цьогоріч 2241 безробітний Чернігівщини долучився до суспільно корисних робіт і у такий спосіб поповнив лави «Армії відновлення».

У переліку – облаштування укриттів цивільного захисту, ремонтно-відновлювальні роботи, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, прибирання придорожніх та прибережних смуг. Також безробітні залучалися до виконання робіт для задоволення потреб ЗСУ – зведення фортифікаційних споруд, плетіння маскувальних сіток та виготовлення окопних свічок, заготівлі дров та приготування сухпайків для військових.

На період участі у суспільно корисних роботах з безробітними укладається строковий трудовий договір, оплата праці не може бути нижчою за розмір мінімальної заробітної плати (6700 грн). До речі, у поточному році на заробітну плату «бійців Армії відновлення» з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено близько 11 млн грн.

Охочим вступити до «Армії відновлення» країни необхідно звернутись  до структурного підрозділу обласної служби зайнятості або на Telegram-канал.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості