back

Гранти для підтримки експортних альянсів

12-05-2023 | 13:00

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів.

Експортний альянс – це об’єднання підприємств та приватних підприємців для спільного просування своєї продукції на експортних ринках, яке об’єднує не менше 5 підприємств та/або приватних підприємців, що мають намір підвищити рівень інтернаціоналізації своєї економічної діяльності та збільшити обсяг продажу своїх товарів і послуг за кордон шляхом узгодження цілей та через спільні дії й інструменти, в т. ч. спільне фінансування заходів.

Заявки приймаються від зареєстрованих в Україні неурядових організацій (альянси, асоціації, спілки, об’єднання тощо), що представляють підприємства та приватних підприємців певної галузі (сектору) економіки (згадуються як бенефіціари в цьому запиті на подання грантових заявок).

Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Наразі USAID КЕУ зосереджується на секторах інформаційних технологій, інжинірингу, виробництва (наприклад, виробництво меблів, текстилю, зооіндустрія, виробництво іграшок, косметики, товарів для дому, електронного обладнання та харчова промисловість), а також креативних індустрій та послуг (наприклад, фільми, аудіовізуальні матеріали, мода та виробництво крафтової продукції). При цьому програма відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям цього запиту.

Програма USAID КЕУ виділить близько 1 500 000 доларів США шляхом присудження орієнтовно 15 грантів, сума яких орієнтовно становитиме від 35 000 доларів США до 150 000 доларів США.

Програма розглядатиме  заявки у два етапи: заявки подані до 30 червня  та до 30 вересня 2023 року.

Кінцевий термін подання заявок: 30 вересня 2023 року.

Заявки приймаються виключно в електронній формі шляхом заповнення аплікації на платформі SUBMITTABLE за посиланням.

Детально тут.

Департамент економічного розвитку
Чернігівської обласної військової адміністрації