back

До уваги роботодавців! Зміни у звітності щодо працевлаштування осіб з інвалідністю

30-11-2022 | 16:51

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18 жовтня 2022 року № 2682-IX, що набрав чинності з 6 листопада, суб’єкти господарювання з 1 січня 2023 року не реєструються та не звітують територіальним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за підсумками 2022 року (форма звітності № 10-ПОІ).

Інформацію суб’єктів господарювання щодо зайнятості та виконання нормативу робочих місць стосовно працевлаштування осіб з інвалідністю Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю та його територіальні органи отримуватимуть через Пенсійний фонд України.

Норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю залишився без змін – 4% від середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу.

У разі невиконання суб’єктами господарювання згаданого нормативу, роботодавці сплачуватимуть адміністративно-господарські санкції.

За консультаціями можна звернутися за адресою: вул. В. Радченка, 14, м. Чернігів, 14017, е-mail: [email protected], тел./факс: (0462) 672-851.

За інформацією Чернігівського обласного відділення
Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю