back

У центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості можна здобути нові професійні знання та підвищити кваліфікацію

08-11-2022 | 11:42

За направленням служби зайнятості 12 безробітних чернігівців, серед яких троє жінок, освоїли нову для них професію «Водій тролейбуса» у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Під час навчання, що розпочалося на початку серпня і тривало майже 3 місяці, слухачі опанували теорію за дистанційною формою з онлайн-підключенням педагогів, а практичні навички набували вже у Львові. Так, за короткий термін безробітні вивчили будову та технічне обладнання тролейбуса, правила дорожнього руху, охорону праці, основи безпеки руху та правила обслуговування пасажирів. У програмі навчання було й ознайомлення з низкою інших дисциплін, серед яких – основи галузевої економіки й підприємництва, правових знань, інформаційні технології тощо.

Нагадуємо, що можливість безкоштовно і в стислі терміни отримати потрібну на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію безробітним надає Державна служба зайнятості, яка має власну мережу навчальних закладів – центри професійно-технічної освіти. Це сучасні комплекси з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Вони діють в 11 областях України та здійснюють професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення за 95 ліцензованими робітничими професіями. До речі, там можна здобути не лише традиційні робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі нашої області. Увесь перелік професій за посиланням.

Консультацію щодо професійного навчання можна отримати в будь-якому центрі зайнятості, зручному для відвідування, а також обласному центрі зайнятості за телефоном (0462) 77-90-31 чи в Telegram-каналі.

За повідомленням Чернігівського обласного центру зайнятості