back

Регіональному центру радіоелектронної розвідки «Північ» — 30 років

01 грудня 2021

З ювілеєм Центру військовослужбовців привітав заступник голови облдержадміністрації Дмитро Синенко.

Частину було сформовано 1 грудня 1991 року, а вже через місяць її особовий склад присягнув на вірність українському народові.

Військовослужбовці Центру завжди перебували на передовій захисту інтересів нашої держави А з 2014 року, під час антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, виконували й виконують завдання у найгарячіших точках бойових дій, проявляючи при цьому властиві розвідникам професіоналізм, мужність та героїзм.

Обласна державна адміністрація з початку військової агресії допомагала Центру з покращенням його матеріально-технічного забезпечення. І, як запевнив Дмитро Синенко, ця робота триває.

У день тридцятиріччя вашої військової частини хочу наголосити, що ваша робота надзвичайно важлива. Можна створити сильну армію, закупити сучасну техніку та озброєння... Але тільки тоді, коли командування матиме оперативну і точну інформацію — тільки тоді можна успішно захищати країну, — акцентував Дмитро Синенко.

Заступник голови ОДА побажав розвідникам успішної служби та особистого щастя, вручив цінний подарок для Центру та почесні відзнаки — найкращим військовослужбовцям.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджений Андрій Дудко, штаб-сержант, технік інформаційно-телекомунікаційного вузла зв’язку.

Подяка голови обласної державної адміністрації оголошена В’ячеславу Череді, молодшому сержанту, начальнику складу господарчого взводу роти забезпечення.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
.