back

На варті Української держави

13 жовтня 2020

Нам, незборимим, жити у віках,

Народ незламний і міцна держава.

У кожного з нас квітне на вустах:

Вкраїні слава і героям слава!

      14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка не раз рятувала наш народ від ворожої навали. Його здавна шанували наші предки -  козаки та всі, хто захищав Україну і просив допомоги у Небесних Сил. Тому не випадково саме в цей день відзначається і велике релігійне свято, і День українського козацтва, і День захисника України.

       Цей нерозривний зв’язок правонаступництва славних лицарів українського народу утверджується і в сьогоденні, коли українці піднялися духом, щоб зберегти волю і незалежність нашої Батьківщини, яку виборювали упродовж віків і нині відстоюють її кращі сини, а серед них – наші сучасники, воїни Збройних сил України, які нині серед нас, і яких у народі називають Воїнами Світла, Ангелами-Охоронцями нашої матері-землі.

      Сьогодні, 13 жовтня, в переддень свята щирі вітання та слова вдячності  і поваги лунали на площі Героїв Майдана в місті Бахмач.

       Урочисту частину розпочали виконанням Державного Гімну України.

       До присутніх звернувся військовий комісар Бахмацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Григорчук, який привітав з прийдешніми святами, побажав удачі, здоров’я, гідно служити на благо Батьківщини та вручив відзнаки.

       Церемонію вручення почесних відзнак продовжили перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Воробей та заступник голови районної ради Віталій Дзюба.

       За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави та з нагоди Дня захисника України Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради нагороджено:

       - Юрія Власенка, члена громадської організації «Бахмацька районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та воїнів АТО і ООС»,

       - Сергія Назаренка, члена громадської організації «Бахмацька районна територіальна спілка товаришів-воїнів АТО»,

       - Віктора Остапчука, члена громадської організації «Бахмацька районна територіальна спілка товаришів-воїнів АТО»;

        - Володимира Чворду, члена громадської організації «Бахмацька районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та воїнів АТО і ООС».

       Крім цього, за високий професіоналізм, вивчення і популяризацію історії України, вагомий внесок у культурний розвиток Бахмаччини та з нагоди Дня Українського козацтва Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради отримає колектив Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».

       Також почесні відзнаки вручили Бахмацький міський голова Павло Шимко та заступник голови громадської організації «Бахмацька районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та воїнів АТО і ООС» Сергій Піхота.

       Вірність і мужність – ось головні риси героїв: вірність своєму ідеалу та мужність у втіленні цього ідеалу в життя. Вірність і мужність аж до смерті! Герої творять дійсність, герої формують обличчя світу – вчора, сьогодні і завтра, бо вони готові віддати все, і в тому числі своє життя, щоб осягнути свою мету, щоб здійснити свою мрію. Це герої залишили для нас такі настанови: «Або все – або нічого! Перемога або смерть!»

       На знак поваги перед пам’яттю і подвигом славних синів України присутні поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за українську державність, та схилили голови в хвилині мовчання.

       Боротьба за Україну продовжується і нині. У цій страшній борні наша армія мужніє та обов’язково переможе, адже не раз вже доведено історією, що наша велика українська родина здолає всі перешкоди.

      Дорогі захисники нехай же ваша сила буде завжди заснована на любові. Нехай удома на вас завжди чекають рідні та близькі. Бо ви наша гордість і ви наша честь!

     Слава Україні!

     Героям слава!

Сектор з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації