back

В області продовжується підготовка господарського комплексу та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

29 липня 2020

     28 липня під головуванням заступника директора Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації – начальника управління енергетики, житлово-комунального господарства та благоустрою Геннадія Луценка, за участі представників Управління Держенергонагляду у Чернігівській області, АТ «Чернігівгаз», Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації відбулося друге виїзне засідання оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2020/21 року в м.Ніжин.

     У засіданні взяли участь голови  Бахмацької, Борзнянської, Куликівської  Ніжинської районних державних адміністрацій та голови об’єднаних територіальних громад  цих районів. Делегацію від Бахмаччини очолила голова райдержадміністрації Світлана Мельник.

     Готовність об’єктів теплового господарства відповідає рекомендованим Мінрегіоном 55%. Таких темпів підготовки дотримуються Бахмацька та Ніжинська районні державні адміністрації, Височанська, Комарівська, Плисківська, Куликівська, Вертіївська, та Лосинівська об’єднані територіальні громади.

     До осінньо-зимового періоду активно готується водопровідно-каналізаціне господарство та житловий фонд. Найбільш активні при цьому: м. Ніжин, Бахмацька та Ніжинська районні державні адміністрації, Лосинівська громада.

     На завершення засідання Геннадій Луценко наголосив на необхідності чітко дотримуватись затверджених планів та графіків робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду, своєчасно інформувати оперативний штаб про проблеми та питання, що виникають в ході підготовки, з метою узгодження дій для їх успішного вирішення.

 

Департамент ЕТЗ та ЖКГ 

Чернігівської ОДА