back

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє

01 червня 2020

     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – День захисту дітей. Адже саме вони є нашим найдорожчим скарбом, нашою радістю і нашим майбутнім. І немає більшого щастя, аніж сміх та посмішки на їхніх щасливих обличчях.

     Особливої уваги та теплоти наших сердець потребують і ті дітлахи, життя яких не схоже на добру казку, і саме, ми, дорослі, маємо допомогти їм відчути радість спілкування. Саме тому святий обов’язок органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

     Сьогодні голова райдержадміністрації Світлана Мельник відвідала дітей, які виховувались в інтернатних закладах, а нині перебувають вдома. Наразі, у районі проживає 27 дітей різної вікової категорії.

      Очільниця району вручила дітям солодкі подарунки, поспілкувалася з їх рідними щодо стану забезпечення потреб дітей,  подальшого продовження їх навчання та необхідної допомоги.

      Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

     Бажаємо вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

Сектор з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації