back

З робочим візитом на Бахмаччині перебував перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний

29 травня 2020

     29 травня на Бахмаччині з робочим візитом перебували перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний, директор департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Володимир Кривенко та  начальник Управління капітального будівництва облдержадміністрації Богдан Кривенко.

     Свій візит посадовці розпочали з зустрічі з головами райдержадміністрації Світланою Мельник, районної ради Миколою Іванюком та Бахмацьким міським головою Павлом Шимком.

     Присутні розглянули низку питань з реалізації проєктів місцевого розвитку.

     Під час обговорення було акцентовано увагу на продовженні робіт з будівництва Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Так як це питання перебуває на особливому контролі, було вирішено спілкування продовжити на самому об’єкті.

     Віталій Загайний у супроводі очільників району та директора школи Галини Корнух ознайомився з виконаними роботами першої черги з будівництва навчального закладу. Наразі, вже зведено дах над будівлею, утеплено зовнішні стіни, встановлено енергозберігаючі вікна, залито бетонну підлогу тощо.

     Посадовець не оминув увагою і приміщення школи, де донедавна відбувався робочий процес. До речі, ці будівлі були збудовані ще в 1905 році.

     Тож посадовці обговорили можливості продовження фінансування будівництва Григорівської школи.

      У ході зустрічі також було розглянуто питання щодо реконструкції приймально-діагностичного відділення з пунктом невідкладної медичної допомоги КНП «Бахмацька центральна районна лікарня». З огляду на те, що роботи мають бути проведенні на об’єкті в найближчий час, обговорено етапи реалізації проєкту «EMERGENCY 2020» за підтримки Президента України Володимира Зеленського.

     Відзначимо, що цей проєкт відноситься до Національної програми «Велике будівництво» та передбачає облаштування приймальних відділень опорних лікарень у єдиному стандарті – від добору кольору до розташування кімнат. Усі лікарні матимуть відповідний перелік обладнання, що має забезпечити доступність усіх медичних послуг. Головна мета проєкту – створити комфортні для пацієнта умови.

      Окрім цього, проговорено й завершення у найближчий час робіт з будівництва сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Бахмач.

Сектор з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації